تعداد بازدید از صفحه:

238

تولد:

1371

ملیت:

افشین حسنلو

بازیگر

متولد: 1371

افشین حسنلو بازیگر متولد 8 آبان 1371 در زنجان میباشد. وی دارای تحصیلات مقطع كارشناسي در رشته نرم افزار كامپيوتر میباشد. از نوجوانی به بازیگری علاقه داشت و پس از چندین سال توانست با ورود به صحنه تئاتر به خوبی بدرخشد.آقای حسنلو در نوجوانی و دوران مدرسه علاقه زیادی به ورزش بسکتبال داشت که شش سال این رشته را به صورت حرفه اي دنبال كرده است. بعد از خدمت سربازي بازيگرى برایش جدى شد، سال 1396 از طريق يک فراخوان جذب بازيگر قد بلند براي يك نمايش وارد عرصه تئاتر شده است.از موفق ترين نمايش هايي كه بازى كرده است “سقراط” به كارگردانى حميدرضا نعيمى و دو نمايش "فهرست" و "جنايات و مكافات" به كارگردانى رضا ثروتى كه در تالار وحدت اجرا شدن هر دو تجربه خوبی برایش بوده است.

پس از سال ها تلاش روی صحنه تئاتر، بالاخره سال 1399 توانست با حضور حرفه ای خودش در سریال “خانه امن” با نقش سامر که یک تروريست داعشى است به خوبی بدرخشد. وی همچنین در فیلم "مجنون" و سریال "یاغی" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

افشین حسنلو همچنین در نمایشهای "شترمرغ"، "اهانت به من نامعلوم"، "اتاق ورونیکا"، "جیم جام جسی"، "فهرست مردگان"، "ریچارد"، "سرگذشت جمالزاده"، "شاه لیر"، "جنایات و مکافات" و فیلمهای کوتاه "زالو"، "روز بیست و یکم"، "گونه نادر"، "تدليس"، "خانواده آقا بابک" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (5)

بازیگری (سریال) (3)