تعداد بازدید از صفحه:

484

تولد:

1335

ملیت:

بهروز خوش فطرت

متولد: 1335

بهروز خوش فطرت متولد 1335 در اهواز گوینده و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. آغاز فعالیت هنری بهروز خوش فطرت از سیزده سالگی از تاترهای دبیرستانی بود. راه هنری را در گروه تاتر خانه جوانان خرمشهر و شرکت در مسابقات گروه های تاتر و گویندگی امور تربیتی آموزش و پرورش که به صورت استانی برگزار می شد ادامه داد. شروع فعالیت وی در رادیو نفت ملی آبادان در سال 1355 به عنوان گوینده و در تلویزیون آبادان به عنوان بازیگر و مجری تا سال 1359 بود.

پس از وقوع جنگ تحمیلی به شیراز رفته و با صدا و سیمای شیراز به عنوان بازیگر و گوینده همکاری کرد. سپس در صدا و سیمای مرکز بوشهر به عنوان گوینده خبر نیز حضور داشته است. در سال 1367 به تهران آمد و در واحد خبر صدای جمهوری اسلامی ایران به عنوان گوینده مشغول به کار شد و همزمان ، آغاز فعالیت حرفه ای در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون وی از اینجا بود. بهروز خوش فطرت برای اولین بار با فیلم "آتش پنهان" وارد سینما شد و سپس در مجموعه "چاق و لاغر و مامور سوم" ظاهر شد.

بهروز خوش فطرت همچنین سابقه حضور در فیلمهای "انتخاب موفق"، "ترانه های پاییزی"، "تفاخر"، "توکل"، "لیموترش" و سریالهای "داستان یک شهر 2"، "ستایش 1"، "مدرسه ما"، "همه بچه های من"، "غیرمحرمانه" و ... را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (15)

بازیگری (سریال) (15)