تعداد بازدید از صفحه:

1040

تولد:

1348

ملیت:

عیسی یوسفی پور

بازیگر | کارگردان

متولد: 1348

عیسی یوسفی پور متولد 2 دی 1348 در تهران، بازیگر است. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات می باشد. در سال 1364 وقتی 16 ساله بود از طریق مدرسه هنر و ادبیات به برنامه "زنگ بیداری" شبکه یک معرفی شد و اولین تجربه خود را بدست آورد، یکسال بعد شروع به فعالیت در عرصه تئاتر کرد. در سال 1370 در 22 سالگی با ایفا نقش النگ در برنامه ای بنام "النگ و دولنگ" بسیار به شهرت رسید.

از سال 1372 در کنار بازیگری دستیاری کارگردانی را با برنامه "صندوق پستی" تجربه کرد، و در سال 73 با فیلم سینمایی "کلاه قرمزی و پسر خاله" وارد سینما شد.

عیسی یوسفی پور همچنین به عنوان بازیگر در فیلمهای "انگشتر"، "مارموز"، "کلاه قرمزی و بچه ننه"، "همیشه پای یک زن در میان است"، "دختر شیرینی فروش" و سریالهای "مستوران"، "محکومین"، "هیولا"، "رقص روی شیشه"، "محکومین 2 (سرگذشت)"، "زنگ بیداری" و ... به عنوان بازیگر حضور داشته است.

عیسی یوسفی پور همچنین در نمایشهای "حماسه بز زنگوله پا"، "قمر در عقرب"، "دست دسی ها"، "گامبولی" و برنامه های "پنجره های شادی"، "آب آب زندگی"، "کلاس آقا غورغور"، "گل آمد"، "قلعه وروره گیس"، "یه کوچه یه خونه" نیز حضور داشته است.

عیسی یوسفی پور کارگردانی مجموعه "مکتب خانه غیرانتفاعی" را نیز برعهده داشته است.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (8)

بازیگری (سریال) (12)

کارگردان (1)