تعداد بازدید از صفحه:

343

تولد:

1367

ملیت:

مهرداد صدیقیان

متولد: 1367

مهرداد صدیقیان متولد بهمن ماه 1367 در تهران است. از کودکی کار تئاتر را به صورت غیر حرفه ای در مدرسه انجام می داده. اولین موفقیتش این بود که سرپرست یک گروه تئاتر در مدرسه شده و در مسابقات بین مدارس مقام اول را کسب کرده است. بعد چند بار دادن تست بازیگری ، در سال 84 برای فیلم "عصر جمعه" مونا زندی تست می دهد و قبول می شود.

اما بخت با او یار بود و بار دیگر توانست در میان ٣٠٠ نفر خودی نشان دهد و برای بازی در فیلم اتوبوس شب "کیومرث پوراحمد" انتخاب شد. بازی روان و قابل قبول او مقابل گلشیفته فراهانی در فیلم "دیوار" بار دیگر مورد توجه و استقبال قرار گرفت. فیلم "موج سوم" به کارگردانی آرش سجادی حسینی در سال 1387 است که مهرداد صدیقیان در آن حضور داشته است.

او سپس در سریال مناسبتی ماه رمضان به نام "مدینه" ایفای نقش کرده است. وی سپس در فیلم "حیران" و سریال "دیوار" نقش آفرینی کرده است. فیلم "خرم شهر" و "قاعده تصادف" از کارهای بعدی او بوده است.

وی همچنین در فیلم های "تا ابد"، "طلا"، "ایده اصلی"، "سمفونی نهم"، "سونامی"، و سریالهای "سقوط یک فرشته"، "رقص روی شیشه"، "حیرانی"، "دیوار" و ... به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (26)

بازیگری (سریال) (7)