تعداد بازدید از صفحه:

331

تولد:

1360

ملیت:

مهدیه نساج

بازیگر

متولد: 1360

مهدیه نساج متولد 21 آبان 1360 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.مدرک تحصیلی اش فوق لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد و لیسانس کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد ، از تئاتر وارد عرصه بازیگری شده و حالا در تلویزیون و سینما فعالیت می کند.وی بازیگری را بصورت جدی از سال 1387 وقتی 27 ساله بود با سریال "چهل تیکه" به کارگردانی امیر فیضی شروع کرد ، قبل از آن نیز تجربه حضور در چند تئاتر را نیز داشت.

بعد از اولین تجربه جلوی دوربین خود به کلاس های آموزشگاه حمید سمندریان رفت ، سپس در موسسه کارنامه زیر نظر دکتر مسعود دلخواه دوره اکتینگ را گذراند.او حضور موفق در تئاتر های "اتوبوسی به نام هوس" ، "شب بخیر مادر" و "ترانه ای برای آیدا" داشت.اولین کار شاخصی که خانوم نساج در آن حضور داشت ، سریال "زیر پای مادر" به کارگردانی سعید نعمت الله در نقش سارا در سال 1396 بود که چهره اش شناخته تر شد.

مهدیه نساج با حضور در سریال خانگی "آسپرین" دومین تجریبه تلویزیونی خود را رقم زد. مهدیه سید نساج در سال 97 در سریال "مینو" حضور پیدا کرد.

مهدیه نساج همچنین حضور در فیلم های "باغ کیانوش"، "دشت خاموش"، "گلدن تایم"، "بهمن"، "کوک نغمه گمشده" و سریالهای "سرگذشت"، "خانواده دکتر ماهان"، "پردیس"، "تمام رخ"، "تازه وارد" و ... را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

مهدیه نساج همچنین سابقه حضور در فیلمهای کوتاه "خاکستر"، "پرتاب ناگهانی یک فیل"، "هارمونی" را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (8)

بازیگری (سریال) (10)