تعداد بازدید از صفحه:

254

تولد:

1374

ملیت:

محدثه حیرت

بازیگر

متولد: 1374

محدثه حیرت متولد 20 دی 1374 در تبریز ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری – کارگردانی از داشگاه غیر انتفاعی نبی اکبر تبریز می باشد. در سال 1392 به دانشگاه رفته و اولین کار جدی اش روی صحنه به کارگردانی خانم مهسا محمدی فرشید در تئاتر بود. بعد از آن مدتی کارگردانی را نیز تجربه کرد تا اینکه سه سال در کار بازیگری اش وقفه افتاد. سال 95 در آموزشگاه بازیگری شکلک با اصرار یک از عوامل برای تست بازیگری فیلمی بنام "اتاق تشریح" با اینکه علاقه ای به سینما نداشت شرکت کرد.با اولین متن خوانی مورد توجه کارگردان قرار گرفت و اولین بار جلوی دوربین این فیلم که به "ائو" (خانه) تغییر نام داده بود بازی کرد.

محدثه حیرت در سال 1396 هم با فیلم "پاسیو" به کارگردانی مریم بحرالعلومی بسیار مورد توجه قرار گرفت. وی همچنین در فیلم "قاپان" و سریالهای "عقرب عاشق"، "آج بال ۲" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

محدثه حیرت همچنین در فیلمهای کوتاه "آنجلو"، "سرسام"، "زیرو" و نمایشهای "به وقت پازولینی"، "پرسه های موازی"، "مرغ ماهیخوار"، "تجربه های اخیر", "گجه و کان" و ... نیز به عنوان بازیگر حضور پیدا کرده است.

.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (7)

بازیگری (سریال) (2)