تعداد بازدید از صفحه:

851

تولد:

ملیت:

فرزاد رمضانی

غلامرضا رمضانی که با نام فرزاد رمضانی شناخته شده، از سال ۱۳۷۰ به موازات تحصیل، فعالیت هنری را در رشته های نمایش، موسیقی و نقاشی آغاز کرد که تا امروز ادامه یافته. اما در سال های اخیر بیشترین فعالیتش در بخش بازیگری سینما و تلویزیون متمرکز شده است. در جشنواره فیلم فجر سال ۹۱ با حضور در فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» به کارگردانی انسیه شاه حسینی حضوری قابل قبول داشت.

فرزاد رمضانی در آثاری همچون فیلم های "گشت ارشاد 3"، "بمب یک عاشقانه"، "ترمینال غرب"، "ماهورا"، "سپید به رنگ مروارید"، "تاریخ انقضاء"، "گنج سرخ"، "سفر به هیدالو"، "سرگشته"، "ولگرد"، "سقف پاییزی"، "از فرش تا عرش"، "سند آزادی"، "روزنه ای به سوی بهشت" و سریالهای "ایکس ۱۱"، "جاده قدیم"، "معمای شاه"، "کارگاه محبت"، "سین مثل سربازی"، "بازار محبت" و ... به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فرزاد رمضانی در نمایش های "غم عشق"، "رکه"، "شیرین پسر گودرز"، "هزارو دومین شب شهرزاد"، "گاهی کنیزان"، "دق الباب"، "چیزی شبیه زندگی"، "کاتالیزور"، "گنجشکها به مسجد سلیمان میروند" به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فرزاد رمضانی همچنین در تله تئاتر "برگزیده" و مستندهای "عمو هادی"، "میراث مرثیه" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فرزاد رمضانی در فیلم های کوتاه "گذشته استمراری" ،"میهمان ناخوانده" ،"مردود" ،"گذشته استمراری"، "سربخش سربخش" و "حضور قلب" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فرزاد رمضانی همچنین در کارنامه هنری خود حضور در ۳۰ نمایش رادیویی، بیش از ۲۰سال تعزیه خوانی و و آهنگسازی بیش از ۱۰ نمایش را دارد.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (18)

بازیگری (سریال) (4)