تعداد بازدید از صفحه:

1533

تولد:

1354

ملیت:

بهزاد خلج

بازیگر | کارگردان

متولد: 1354

بهزاد خلج متولد 1354 در تهران است.بازیگری را با تئاتر شروع کرد ولی به صورت حرفه‌ای در سال ۱۳۹۵ با بازی در سریال "مرز خوشبختی" ساخته اولین گام خود را در عرصه بازیگری برداشت. وی همچنین در سریال "محکومین" بازی کرده است و توانست استعداد بازیگری خود را به نمایش بگذارد.بهزاد خلج در سال ۱۳۹۶ در سریال "سفر در خانه" به کارگردانی آقای بهمن گودرزی به ایفای نقش پرداخت. حضور در سریال "مانکن" بعنوان اولین تجربه بهزاد خلج در شبکه نمایش خانگی محصوب می شود.

وی همچنین در فیلم های "زهرمار"، "با من حرف بزن"، "به وقت شام"، "گواهی امضاء"، "کت چرمی" و سریالهای "ضدنور"، "میدان سرخ"، "خط مقدم"، "آقای قاضی"، "برادرجان"، "عقیق"، "نجوا"، "نوار زرد"، "روزهای بهتر (نامه آخر)" و ... نیز نقش آفرینی کرده است.

بهزاد خلج در فیلمهای کوتاه "پاندای کوچک پاندای بزرگ"، "زاگزونگ"، "داستانهاي خاورميانه ( پدر)"، "كوتاهٍِ آمديم، نبوديد، رفتيم"، "گرگها"، "تشدید"، "مرد جعبه ای"، "غريبه و باد"، "شير گرم"، "دیوار" و نمایشهای "مرغ دریایی من"، "مرد شده"، "آرتورو اويي"، "زنان بالكان"، "مهمانسرای دو دنیا" و ... نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بهزاد خلج همچنین کارگردانی نمایش "مهمانسرای دو دنیا" را نیز برعهده داشته است.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (15)

بازیگری (سریال) (16)

کارگردان (1)