تعداد بازدید از صفحه:

928

تولد:

ملیت:

داود بخشی خانی

دستیار کارگردان | بازیگر | کارگردان

داود بخشی خانی کارشناس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنر میباشد. وی از سال 1385 در زمینه بازیگری و دستیار کارگردانی مشغول به فعالیت میباشد.

داود بخشی خانی در آثاری همچون فیلم های "سینما خر(مشمشه)" ، "من"، "تابوت شیشه ای"، "گلوگاه شیطان"، "اینجا هم باران می بارد"، "بازگشت به آینده"، "سیزده" به کارگردانی محمدرضا زهتابی، "همسران دوست داشتی من" و سریالهای "کمی دور کمی نزدیک"، "راه و بیراه"، "افسانه هزارپایان"، "میانبر"، "دیو و ماه پیشونی"، "شهید باکری" و .... به عنوان بازیگر حضور داشته است.

وی همچنین در آثاری همچون فیلم های "سینما خر(مشمشه)" و سریالهای "همسران دوست داشتی من"، "کمی دور کمی نزدیک"، "راه و بیراه"، "افسانه هزارپایان"، "میانبر"، "دیو و ماه پیشونی" به عنوان دستیار کارگردان حضور داشته است.

داوود بخشی خانی کارگردانی فیلم های کوتاه "کارما"، "طلاق"، "زندان" را نیز برعهده داشته و در دو فیلم کوتاه "کارما" و "طلاق" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

از دیگر فعالیت های داود بخشی خانی میتوان به حضور در تئاترهای "سوگلی" و "کافی شاپ" و کارگردانی چند تیزر تبلیغاتی برای شبکه های سیما اشاره کرد.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (8)

بازیگری (سریال) (10)

دستیار کارگردان (1)