تولد:

1359

ملیت:

پیمان مقدمی

بازیگر

متولد: 1359

پیمان مقدمی متولد 1 آذر 1359، بازیگر و دستیار کارگردان است. او در اول آذر ماه سال 1359 به دنیا آمد و اصالتش به گیلان برمی‌گردد. او فعالیت خود به عنوان بازیگر را در سال 1388 با حضور در سریال "کلانتر 3" به کارگردانی محسن شاه محمدی آغاز کرد. او بعد از سه سال در 1391 با حضور در سریال «زیگزاگ» سعی کرد جای پای خود را در عرصه سریال‌های تلویزیونی محکم تر کند.

«فلامینگو شماره 13» ، «خاکستر»، «سگ ها و آدم ها» و «بی‌صدا»‌ و « آذر» و «شاه کش» از جمله فیلم‌هایی است که او در آن‌ها به عنوان بازیگر حضور داشته است ضمن اینکه در «مارمولک» کمال تبریزی هم نقش کوتاهی ایفا می‌کند. او اخیرا به واسطه حضور در سریال‌های «دل دار»‌و «خانواده دکتر ماهان» به شهرت رسیده است. پیمان مقدمی بازیگر فیلم سینمایی «بی‌صدا» که در گروه «هنر و تجربه» روی پرده رفت، کار خود را از تئاتر آغاز کرد و این حوزه را بهترین عرصه برای آغاز فعالیت بازیگری می‌داند.

از دیگر آثاری که پیمان مقدمی در آن به ایفای نقش پرداخته است میتوان به "مردن در آب مطهر"، "چیزی شبیه معجزه" و سریالهای "زندگی از نو"، "نفس"، "آسمان من"، "جاده چالوس" و ... اشاره کرد.

پیمان مقدمی همچنین در فیلم کوتاه "شید" و نمایش "بیماری خانواده میم" نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش (11)

سریال ها (9)

کارگردانی (0)