تعداد بازدید از صفحه:

107

تولد:

1362

ملیت:

گلاره عباسی

متولد: 1362

گلاره عباسی در بیست و نهمین روز از سال 1362 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر و معماری تهران و از شاگردان استاد امین تارخ میباشد. گلاره عباسی در سال 1382 در دانشگاه هنر تئاتر خوانده و بعد از گذراندن کلاس های کارگاه بازیگری امین تارخ توسط ایشان به سریال در چشم باد معرفی میشود.

گلاره عباسی در سال 1380 با بازی در فیلم سینمایی "نگین" وارد عرصه سینما شد. خانم عباسی در سال 1390 با بازی در سریال "شیدایی" دیده شد و به شهرت زیادی رسید. وی در سال 1391 در اولین فیلم بلند نرگس آبیار به نام "اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند" به ایفای نقش پرداخت.

او در سال 1392 در فیلم "شیار 143" به کارگردانی نرگس آبیار به ایفای نقش در کنار مریلا زارعی میپردازد.گلاره عباسی در سال 93 در سریال "مدینه" به کارگردانی سیروس مقدم به ایفای نقش پرداخت.وی در سال 1394 با سریال 110 قسمتی "کیمیا" در قاب تلویزیون دیده شد. سریال "برادر" به کارگردانی جواد افشار ساخته سال 1394 است که در ماه مبارک رمضان از شبکه دوم سیما مهمان خانه های مردم بود و با استقبال خوبی هم روبرو شد.

گلاره عباسی با بازی در سریال "شهرزاد" اولین کار خود در شبکه نمایش خانگی را آغاز کرد و توانست با بازی خوب و روان خود به شهرت زیادی دست پیدا کند.

وی همچنین سابقه حضور در فیلم های "شاهین"، "پدران"، "شهربانو"، "نفس"، "یک گزارش واقعی" و سریالهای "دراکولا"، "تکیه بر باد"، "مهرآباد"، "ترانه مادری"، "همه بچه های من" و ... را در کارنامه کاری خود دارد.

فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش (29)

سریال ها (16)

کارگردانی (0)