تعداد بازدید از صفحه:

510

تولد:

1350

ملیت:

شیوا خسرو مهر

بازیگر

متولد: 1350

شیوا خسرو مهر متولد 24 آبان سال 1350 است. اولین حضورش بر روی صحنه سال 79 در تله تئاتر "به سوی دمشق" به کارگردانی استاد سمندریان بوده است. از مجموعه فعالیت های او می توان به بازی در تئاترهای "کاوس خیابان هفدهم"، "مجلس نامه"، "انگشتری ژنرال ماسیاس"، "حریر سرخ صنوبر"،"در چشمان خیس اسماعیل"، "آنتیگونه"، "پشت دیوار عمارت"، "اکتبر 1942 پاریس" نام برد. شیوا خسرومهر فعالیت هنری خود را محدود به تئاتر نکرد و پس از مدتی به عنوان داستان نویس و بازیگری حرفه ای در سینما نیز شناخته شد. اولین حضورش در سینما در سال 81-82 در فیلم سینمایی "عروسی مهتاب" به کارگردانی خسرو ملکان رم خورد و تاکنون در فیلم ها و مجموعه های متعددی به ایفای نقش پرداخته است.

شیوا خسرومهر سابقه حضور در فیلمهای "طعم بهشت"، "راحیل"، "ول وله"، "پهلوان هرگز نمی میرد"، "دیوار آتش" و سریالهای "شب آخر"، "آتش سرد"، "ضدنور"، "دادستان"، "دوپینگ" و ... را در کارنمه هنری خود دارد.

شیوا خسرومهر همچنین سابقه حضور در فیلمهای کوتاه "زن"، "بختک رها" و نمایشهای "آنتیگونه"، "پشت دیوار عمارت"، "هملت و دن کیشوت"، "اکتبر 1942 پاریس"، "شبی بیرون از خانه" و ... را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و ...) (57)

دوچ

1397

حریم

1390

هکر

1387

بازیگری (سریال) (50)