مصاحبه خواندنی با علی برجی بازیگر سینما

علی برجی یکی از هنرمندانی است که چندسالی است وارد دنیای بازیگری شده است. وی در چندین فیلم، سریال و نمایش حضور داشته که میتوان به سریال “شیر در دره” و فیلمهای کوتاه “مغز سمی”، “داکو”، “آجان کشی”، “روباه سرخ” حضور داشته و با کارگردانانی چون حسین زنگی آبادی، رضا مهدوی کلو سابقه همکاری داشته است.

🔹 لطفا خلاصه ای از بیوگرافی و زندگی خصوصی خود بفرمایید؟

علی برجی هستم متولد 6 تیرماه 1363 و در تهران متولد شدم. پدرم بازنشته و مادرم خانه دار میباشد. دارای سه برادر و یک خواهر میباشم و فرزند چهارم خانواده میباشم. مجرد بوده و ازدواج نکرده ام.

🔹 ازچه سالی بازیگری را شروع کردید و اولین کاری که در آن حضور داشتید چه بود؟

از نوجوانی در تئاتر فعالیت داشتم  ولی پس از مدتی مهاجرت کردم و بعد از برگشتنم به ایران از ۱۳۹۹ با حضور در اولین‌کارم در یک سریال تلوزیونی  بازیگری  رو مجددا آغاز کردم.

🔹 تاکنون در چه آثاری به عنوان بازیگر حضور داشتید؟

بنده سابقه حضور در 11 فیلم کوتاه، یک فیلم سینمایی، یک سریال و یک نمایش را دارم که از جمله آثاری که در آنها حضور داشتم میتوانم به فیلمهای کوتاه “باتلاق”، “مغز سمی”، “داکو”، “آجان کشی”، “روباه سرخ”، “موساد”، “هیوا”، سریال “شیر در دره”، نمایش “قدم آخر” اشاره کنم.

🔹 در بین آثاری که در این سال‌ها ایفا کردید کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

نقشی در فیلم کوتاه “داکو” داشتم که یک شخصیت بلوچ به نام منصور بود و این شخصیت را بسیار دوست داشتم.

🔹 آیا نقشی هست که آرزو داشتید آن را بازی کنید و تاکنون به شما پیشنهاد نشده باشد؟

به سبک کارگردانی مجید مجیدی علاقمندم و دوست دارم روزی در فیلمی به کارگردانی مجید مجیدی حضور داشته باشم.

🔹 در اوقات فراغتتان چه کاری انجام میدهید و به چه کاری علاقه دارید؟

شغلم باغداری و کشاورزی هست و بیشتر وقتم را مشغول کشت و کار هستم. به سفر خیلی علاقه داشته و عاشق مسافرت هستم. به جز بازیگری به ماهیگیری علاقه مند بوده و در اوقات فراغت علاقه مندم که این کار را انجام دهم.