مصاحبه با بازیگر توانا آقای بهنام کوشکستانی

بهنام کوشکستانی یکی از هنرمندانی است که سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت دارد. وی در چندین آثار سینمایی و تلویزیونی حضور داشته و با بزرگانی چون ، سیداحمد حسینی، حسن حبیب زاده، احمدامینی،سعیدسلطانی، کریم امینی، آرمان زرین کوب،هوشنگ هدایتی،محسن توکلی و حجت دیجودی سابقه همکاری داشته است.

🔹 لطفا خلاصه ای از بیوگرافی و زندگی خصوصی خود بفرمایید؟

بهنام کوشکستانی هستم متولد ۸ مهر ۱۳۶۰ و در محله پیروزی میدان بروجردی متولد شدم. پدرم مرحوم حاج محمدحسین کوشکستانی بنیانگذار ورزش در بانک رفاه بودند و مادرم خانه دار بودند. دو برادر به نام های علیرضا و پیمان دارم و دارای یک خواهر میباشم. متاهل بوده و دارای دوفرزند بنام های تینا و بنیامین میباشم.

🔹 ازچه سالی بازیگری را شروع کردید و اولین کاری که در آن حضور داشتید چه بود؟

اولین بار در دهه هفتاد افتخار آشنایی با استاد هوشنگ هدایتی رو پیداکردم و نقش کوتاهی در فیلمی مربوط به جشنواره کودک و نوجوان ایفا کردم، اما بطور جدی در سال ۹۵ با بازی در سریال موفق ماه و پلنگ در سکانسی با خانم ویداجوان و امیرمحمد زند در نقش سردفتر دفترخانه بازی کردم.

🔹 در بین آثاری که در این سال‌ها ایفا کردید کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

نقشی که در سریال ستایش داشتم برایم بسیارجذاب بود چرا که از یک سو ستایش سریال بسیار پرمخاطب و پرطرفداری بود و از طرف دیگر اینکه فصل سوم با بازی من و آقامهدی سلوکی آغاز می شد.

🔹 آیا نقشی هست که آرزو داشتید آن را بازی کنید و تاکنون به شما پیشنهاد نشده باشد؟

بله نقش کمدی را بسیار دوست دارم و انشالله به لطف خدا در آینده نزدیک بازی خواهم کرد.

🔹 در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید؟

خواستم در پایان از عزیزانی که در این راه ازشون آموختم و یاد گرفتم و کمک شایانی به بنده کردند از جمله مجید کرباسیان، رضا شهرابی، جواد قره شیخ، محمدرضا منوچهری، مهدی آب شناس و سعید ملک شاهی تشکر و قدردانی نمایم.